SYSTEMY KARNISZY DLA BRANŻY HOTELARSKIEJ

Luksusowy wygląd dla Twoich gości z branży hotelarskiej

Chcesz zaoferować swoim gościom doskonały, luksusowy wystrój? Firma Qurails chętnie Ci w tym pomoże!

Zasłony panelowe, zasłony przesuwne, firany lub ogród zimowy – Qurails oferuje odpowiedni system wysokiej jakości, w którym zasłony mogą być obsługiwane linką, ręcznie lub elektrycznie.

Twoi goście od razu po wejściu zachwycą się luksusowymi automatycznymi karniszami. Elektryczny karnisz jest uruchamiany kartą do pokoju hotelowego, można też użyć hotelowego czujnika ruchu do aktywacji karniszy po wejściu. Kolejną zaletą jest to, że Twoi goście od razu widzą i zauważają, że zasłony są obsługiwane elektrycznie.

Nasze profile z wieloma karniszami są niezwykle praktyczne: wystarczy użyć tylko jednego profilu karnisza, aby uzyskać idealne zachodzenie na siebie zarówno firan, jak i zasłon.

Qurails_hospitality_High_quality_Curtain_rails_hotels_luxury_suite
Dostosowanie do indywidualnych potrzeb to nasza specjalność

Dostosowanie do indywidualnych potrzeb to nasza specjalność. Z zaangażowaniem pracujemy nad tym, aby nasze produkty idealnie spełniały wymagania naszych klientów. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz zagiętego karnisza, dodania krzywizn, czy wykonania prac montażowych, jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc. Nasz zespół doświadczonych kierowników projektów będzie ściśle z Tobą współpracował, aby zrozumieć Twoje rysunki i specyfikacje, oraz przedstawi bezpłatną wycenę. Komunikujemy się zawsze w jasny i otwarty sposób i będziemy udzielać Ci informacji o wszystkich etapach pracy nad projektem.

W firmie Qurails rozumiemy, że każdy projekt jest wyjątkowy. Pracujemy z pełnym zaangażowaniem, aby stworzyć idealne rozwiązanie, które spełni Twoje potrzeby. Od wstępnych konsultacji po ostateczny montaż, nasz zespół będzie ściśle z Tobą współpracował, aby upewnić się, że projekt zostanie ukończony na czas, w ramach budżetu i zgodnie z najwyższymi standardami jakości.

Naszym celem jest sprawienie, aby efekt końcowy był dla Ciebie w pełni satysfakcjonujący, a wykonany „na miarę” system karniszy był funkcjonalny, trwały i spełniał Twoje wymagania.