Qurails – Obsługiwane przez GOELST

Aby cofnąć się w czasie, należy przewijać w dół

2022

Rebranding

Nowa era

Qurails – Obsługiwane przez GOELST: W 2022 roku nadszedł czas na wypracowanie nowego, świeżego wyglądu i stylu. Miniona dekada przyniosła wiele zmian w branży, również technologicznych. Nasza stara marka Goelst była dla nas dobra, ale nadszedł czas na zmiany. Zachowujemy wieloletnie doświadczenie w dziedzinie tworzenia i modyfikowania naszych produktów w najwyższej możliwej do uzyskania jakości, działając pod nową marką.

This is the Qurails logo Powered by Goelst
2013

Razem silniejsi

W maju 2013 roku firma Goelst stała się spółką siostrzaną firmy STAS picture hanging systems.

Od tego czasu Goelst otrzymała nowe życie pod nazwą Goelst NL. Pracownicy siedziby w Ede, mający wieloletnie doświadczenie i szeroką wiedzę, są oczywiście zawsze do Państwa dyspozycji, gotowi odpowiedzieć na wszelkie pytania.

STAS picture hanging systems (spółka siostrzana) została założona w 1995 roku przez braci Riena i André Stasów i obecnie działa na całym świecie. Jej siedziba główna znajduje się w Eindhoven. Firma dostarcza wielofunkcyjne systemy zawieszeń oraz akcesoria do montażu ściennego i sufitowego. Prowadzi się tu prace rozwojowe, produkcję i dystrybucję bezpiecznych i elastycznych rozwiązań do zawieszania szerokiej gamy przedmiotów ściennych. Mogą to być zarówno dekoracje (obrazy, rysunki), jak i przedmioty praktyczne (tablice, wieszaki na płaszcze, lustra). Naszym celem jest stworzenie oferty gwarantującej naszym klientom swobodę w użytkowaniu i dekorowaniu ścian. Kluczowymi cechami koncepcji działania firmy jest zrównoważone zarządzanie budynkami i oszczędność.

Qurails – Obsługiwane przez GOELST

Qurails-Powered-by-goelst-stas-logo
2009

Modernizacja

W 2009 roku logo GOELST przeszło proces rebrandingu. Wybrano wtedy prostą czcionkę, 

którą widać nadal w rebrandingu przeprowadzonym w 2013 roku.

Qurails-Powered-by-goelst-logo
1988

Firma Goelst przeniosła siedzibę do Ede

Od 1988 roku firma GOELST ma siedzibę w Ede, geograficznym i łatwo dostępnym centrum Holandii.

Ten historyczny fakt był powodem przyjęcia nowego logo i nazwy. Niemniej pod nową nazwą kryje się nasze wieloletnie doświadczenie w tworzeniu produktów o najwyższej możliwej jakości: Qurails – Obsługiwane przez GOELST

1984

Spółka międzynarodowa

W połowie lat 80. XX wieku firma Goelst zaczęła wychodzić poza granice kraju, kierując się mottem „najwyższa jakość za akceptowalną cenę”.

Umiędzynarodowienie jednoosobowej firmy wymusiło konieczność przekształcenia jej w prywatną spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością. Od tego czasu firma ma siedzibę w Ede, geograficznym, łatwo dostępnym centrum Holandii.

Wewnętrzny dział rozwoju produktów umożliwił nam położenie dużego nacisku na innowacyjność. Na przykład w 2001 roku firma Goelst była pierwszym producentem karniszy, który wprowadził na rynek ciche systemy elektryczne. Obecnie firma ma w swoim asortymencie całą serię innowacyjnych produktów, które często są kopiowane przez konkurencję, ale nigdy nie mają sobie równych. 

Więcej szczegółów można znaleźć na stronie: Portal międzynarodowy

Qurails-Powered-by-goelst-logo-international
1978

Miejsce, w którym wszystko się zaczęło

Firma Goelst rozpoczęła działalność w 1978 roku jako jednoosobowy podmiot zajmujący się produktami do wystroju wnętrz.

 Już po roku rozszerzyła asortyment o program karniszy pod nazwą G-Rail. W kolejnych latach rozwinęła działalność i zyskała renomę na rynku. Z biegiem czasu poszerzała asortyment karniszy o coraz bardziej zaawansowane produkty. W sektorze opieki zdrowotnej staliśmy się standardowym dostawcą szyn do systemów separacyjnych. Tę funkcję nasza firma pełni po dziś dzień.