SZPITALNE SYSTEMY KARNISZY DO ZASŁON DLA PLACÓWEK OPIEKI ZDROWOTNEJ

Znikną wszelkie zmartwienia dotyczące systemów szynowych!

Produkty specjalne dla placówek służby zdrowia:

  • Firma Qurails osiąga znakomite wyniki w zakresie karniszy do zasłon szpitalnych, zarówno w odniesieniu do produktów, jak i ich montażu
  • Szyny prysznicowe
  • Szyny do zwykłych zasłon

Karnisze do zasłon szpitalnych

Dostarczamy i instalujemy karnisze szpitalne zgodnie z potrzebami placówek – wykonane na wymiar i wyposażone we wszystkie akcesoria. Dzięki wysokiej jakości szyna nadaje się również do pomieszczeń wilgotnych. Funkcjonalne, mocne i dostępne z maskującą listwą przeciwpyłową z PCW.

Asortyment elementów związanych z tą szyną obejmuje również takie podręczne akcesoria, jak stojak na kroplówkę, hak na kroplówkę, uchwyt do zasłon itp. Szynę można oczywiście zamontować na ścianie lub na suficie, dzięki czemu budowany jest solidny system.

System zrównoważony i praktyczny

Karnisz do zasłon separacyjnych Qurails 4100 nadaje się do podziału przestrzeni, na przykład oddziału szpitalnego, na wiele tymczasowo oddzielonych pomieszczeń, aby zagwarantować prywatność pacjentów i opiekunów. 

Dysponujemy pełną ofertą asortymentu dla placówek służby zdrowia. Firma Qurails ma odpowiednie rozwiązania dla każdego rodzaju szyny. Nasze karnisze do zasłon separacyjnych zapewniają pacjentom prywatność, której potrzebują. Szeroka gama standardowych systemów karniszy ma szerokie zastosowanie i jest łatwa do montażu. Opatentowany system zwalniania pod obciążeniem (system LRS) jest naszą ofertą dla placówek sektora opieki zdrowotnej, które potrzebują karniszy do zasłon separacyjnych oraz szyn zasłon, które będą zwalniane w określonych sytuacjach. Można również polegać na naszych rozwiązaniach w przypadku szyn do zasłon prysznicowych.

Niech znikną wszelkie zmartwienia dotyczące systemów szynowych!

łatwo demontowalny karnisz do zasłon separacyjnych

System zwalniania pod obciążeniem

System zwalniania pod obciążeniem jest naszą ofertą dla placówek sektora opieki zdrowotnej, które potrzebują karniszy do zasłon separacyjnych oraz szyn zasłon, które będą zwalniane w określonych sytuacjach. To unikatowe, opatentowane rozwiązanie pozwala na rozłączenie szyny w punktach mocowania przy chwilowym obciążeniu wynoszącym około 35 kg.

 

Karnisz do zdejmowanych zasłon separacyjnych

System LRS został opracowany w celu niskiego zawieszania szyny w pewnej odległości od sufitu. Szyna jest wprowadzana we wsporniki sufitowe. Rozłączenie szyny jest gwarantowane przy maksymalnym obciążeniu przekraczającym 35 kg, o ile szyna zostanie zamontowana przez wykwalifikowanych, przeszkolonych pracowników.

Te elementy ślizgowe LRS mogą zostać zastosowane do dowolnej szyny. Suwaki odłączają się od szyny przy każdym mocnym pociągnięciu zasłony. Zapobiega to uszkodzeniu zasłon / szyn do zasłon. Ze względów bezpieczeństwa zamiast haczyków wkładek zastosowano elastyczne haczyki z tworzywa sztucznego. System LRS w sposób szczególny nadaje się do użycia w szpitalach, domach opieki, domach spokojnej starości, zakładach zdrowia psychicznego i innych placówkach służby zdrowia.  

Aby uzyskać zaspokojenie wszystkich potrzeb w zakresie dostosowania systemu (gięcie szyny, łuki, montaż itd.), można skontaktować się z firmą Qurails. Na podstawie przekazanych rysunków i specyfikacji klient otrzyma bezpłatną wycenę. Gwarantujemy bezpośrednią komunikację z doświadczonymi kierownikami projektu z działu projektowego firmy Qurails.

Qurails_healthcare_Curtain_Rail_system_lrs

Karnisz Qurails Kidsrail

Szpital nie przypomina domu i nikt nie lubi w nim przebywać. Kolory sprawiają, że jest trochę weselej.

Dlatego nasze karnisze przeznaczone do tworzenia przestrzeni prywatności 4100 i 5100 są dostępne we wszystkich kolorach tęczy. A oddziały dziecięce nie są już zależne od kolorów przeznaczonych dla dorosłych. I wszystko wygląda troszkę szczęśliwiej. Trochę jak w domu. Szpital nie przypomina domu i nikt nie lubi w nim przebywać. Kolory sprawiają, że jest odrobinę weselej.

The Qurails Kidsrail curtain rail for kids

Wybór kolorów jest nieograniczony

Cliniclowns

5% dochodu ze sprzedaży systemów KidsRail przekazujemy organizacji Cliniclows. Cliniclowns od wielu lat wnosi uśmiech i chwile szczęścia do instytucji opieki zdrowotnej w Holandii. Dla chorych dzieci i ich rodziców te chwile są bezcenne.

Ślizgacz przedłużający Qurails

Ślizgacz przedłużający Qurails to unikatowe rozwiązanie do szyn do zasłon separacyjnych w placówkach służby zdrowia w przypadku konieczności montażu sufitowego szyny. Ślizgacz przedłużający to ślizgacz obrotowy z haczykiem w kształcie litery S.

Zazwyczaj szyna separacyjna nie jest montowana do sufitu, ale jeśli szyna musi zostać przymocowana do sufitu, kurtyna zostaje wyposażona w część „siatkową”, dzięki której nie będzie blokowane prawidłowe działanie tryskaczy i wentylacji.

Dobrym rozwiązaniem alternatywnym jest ślizgacz przedłużający Quarails. Szynę można przymocować do sufitu, a zasłonę umieścić na niższej wysokości dzięki ślizgaczowi przedłużającemu.

Ślizgacz przedłużający można przymocować do szyn do zasłon separacyjnych 4100 i 5100.

Referencje